Xenical
 
Xenical
بنر


مخاطبان کیستند؟

  • مشاهده در قالب پی دی اف

همایش فناوری های نوین در علم کامپیوتر توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور جهرم و با همکاری انجمن های کامپیوتر (نرم افزار و علوم کامپیوتر) و IT برگزار می شود.

هرچند موضوعات مطرح شده در این سمینار موضوعات تخصصی در زمینه کامپیوتر و IT هستند، اما کسانی که سررشته ی کمی نیز از علوم ارتباطات و کامپیوتر دارند قادر به درک مفهیم ارائه شده خواهند بود.

مخاطبان این سمینار در درجه اول دانشجویان رشته های کامپیوتر و IT دانشگاه های جهرم هستند. همانطور که گفته شد، کسانی که سررشته ای هرچند کم هم از علوم ارتباطات و کامپیوتر دارند قادر به درک مفاهیم خواهند بود. لذا به کلیه ی علاقه مندان توصیه می شود در این سمینار حضور به عمل رسانند.

برای تهیه ی بلیط سمینار به آدرس جهرم ، بلوار آزادگان ، دانشگاه پیام نور، امور فرهنگی دانشگاه پیام نور جهرم مراجعه نمایید یا با شماره تلفن 07912234902 تمای بگیرید.

با تشکر

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 9 آذر 1389 ، 12:53

ارسال نظرات شما

نام شما:
ایمیل شما:
وبسایت شما:
نظر:

تماس با ما

جهت ارتباط مستقیم با روابط عمومی انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور جهرم و بیان دیدگاه و نظرات خود می توانید با ایمیل و یا استفاده از قسمت تماس با ما در تماس باشید.

مطالب شما

شما دانشجوی محترم می توانید مطالب مفید خود را به ایمیل ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار داده شود. لطفا قید فرمایید که مطلب حاضر جهت قرارگیری در سایت فرستاده شده است.

  • ایمیل : info@jpcs.ir

درباره ما

انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور شامل انجمن های علمی رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) و علوم کامپیوتر می باشد که در حال حاضر با آغاز ترم تحصیلی جدید، اعضای جدیدی در آن ها به فعالیت می پردازند.

هم اکنون اینجایید : همایش مخاطبان کیستند؟