Xenical
 
Xenical
بنر


سخنرانان کیستند؟

  • مشاهده در قالب پی دی اف

موضوعاتی که در سمینار مطرح خواهند شد موضوعات زیر هستند :

برای هر موضوع، سخنرانی متخصص در آن موضوع به سمینار دعوت شده است.

برای موضوع Grid Computing ، از استاد زارعی، دارای مدرک کارشناسی ارشد، دارای چندین مقاله ISI در زمینه Grid Computing دعوت به عمل آمده است.

برای موضوع SOA، از استاد مژده رحمانیان، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته IT، دعوت به سخنرانی شده است.

و در آخر برای موضوع تجارت الکترونیک و ebXML ، از مهندس محسن مصلی نژاد، کارشناس ارشد IT، نویسنده چندین مقاله در زمینه تجارت الکترونیک دعوت شده است.

سطح علمی سمینار نه آنقدر زیاد است که کسی متوجه موضوع های مطرح شده نشود، و نه آنقدر پایین است که از بار علمی سمینار کاسته شود. با حضور در سمینار فناوری های نوین در علم کامپیوتر سطح دانش خود را در این زمینه بالا ببرید.

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 9 آذر 1389 ، 12:53

ارسال نظرات شما

نام شما:
ایمیل شما:
وبسایت شما:
نظر:

تماس با ما

جهت ارتباط مستقیم با روابط عمومی انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور جهرم و بیان دیدگاه و نظرات خود می توانید با ایمیل و یا استفاده از قسمت تماس با ما در تماس باشید.

مطالب شما

شما دانشجوی محترم می توانید مطالب مفید خود را به ایمیل ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار داده شود. لطفا قید فرمایید که مطلب حاضر جهت قرارگیری در سایت فرستاده شده است.

  • ایمیل : info@jpcs.ir

درباره ما

انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور شامل انجمن های علمی رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) و علوم کامپیوتر می باشد که در حال حاضر با آغاز ترم تحصیلی جدید، اعضای جدیدی در آن ها به فعالیت می پردازند.

هم اکنون اینجایید : همایش سخنرانان کیستند؟