Xenical
 
Xenical


شروع به کار با قوت درگاه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سلام.

بعد از انتخابات انجمن کامپیوتر دانشگاه، (مسلمه که هر انجمن تازه کاری دلش می خواد خیلی زیاد کار بکنه، گرچه بعضی از اعضا همچین تازه کار هم نیستن) تصمیم به خیلی کارها گرفته شد. توی قدم اول باید این سایت راه اندازی می شد تا هم یه جا برای اطلاع رسانی برنامه ها وجود داشته باشه، و هم یه مکان باشه برای رفع بعضی از مشکلات دانشجوها. حالا چجوری؟ خوب یه سایت می تونه خیلی سرویس های رو به بازدید کننده هاش ارائه بده. می تونه این سرویس ها رو خوب و رایگان در اختیار بازدید کننده هاش قرار بده. می تونه مشکل گشای کار خیلی از بازدید کننده هاش باشه. اگه مخاطبای یه سایت از قشر فرهیخته و برجسته ی  دانشجو باشن، یه سایت می تونه با وجود بخش هایی مثل بخش دانلود که شامل زیر بخش هایی مثل دانلود جزوات و نمونه کارهای آماده (البته فقط جنبه یادگیری داره. عمرا برای راحت کردن کار دانشجوها باشه!) توی پاس کردن درسهاشون کمکی باشه و این وسط یه دعای خیری هم گیر صاحبان سایت بیاد. و از اونجا که هدف انجمن جدید کامپیوتر ما هم خیره، این بخش رو راه اندازی کردیم. برای شروع هم دو تا جزوه که اتفاقا روان هم نوشته شده توش گذاشتیم برید دانلود کنید.(مسلما سختی و شیوه بد ارائه ی مطالب داخل کتاب نظریه ی زبان و ماشین توسط نویسنده ی کتاب یا حالا ناشر، باعث شد اولین جزوه متعلق به این درس باشه که اتفاقا من خودم از روی همین جزوه خوندمو پاس شدم.)

لینک ورود به بخش دانلود در بالای همین سایت گذاشته شده. اگر حوصلتون نمیشه تا بالا اسکرول کنید روی عکس زیر کلیک کنید :

ورود به بخش دانلود

همین دیگه. منتظر خبرهای بعدی هم باشید.

پی نوشت :

  • اگر دانشجوی دانشگاه پیام نور جهرم هستید این هفته یه سری به برد انجمن کامپیوتر بزنید.
  • کسی نفهمید کلاس درس معماری کامپیوتر که قرار بود توسط بعضی از دانشجو ها برگزار بشه چی شد؟

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 2 اسفند 1389 ، 14:58

ارسال نظرات شما

نام شما:
ایمیل شما:
وبسایت شما:
نظر:

تماس با ما

جهت ارتباط مستقیم با روابط عمومی انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور جهرم و بیان دیدگاه و نظرات خود می توانید با ایمیل و یا استفاده از قسمت تماس با ما در تماس باشید.

مطالب شما

شما دانشجوی محترم می توانید مطالب مفید خود را به ایمیل ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار داده شود. لطفا قید فرمایید که مطلب حاضر جهت قرارگیری در سایت فرستاده شده است.

  • ایمیل : info@jpcs.ir

درباره ما

انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور شامل انجمن های علمی رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) و علوم کامپیوتر می باشد که در حال حاضر با آغاز ترم تحصیلی جدید، اعضای جدیدی در آن ها به فعالیت می پردازند.

هم اکنون اینجایید : دانشگاه درباره