Xenical
 
Xenical
بنر


سورس کدی برای چرخاندن و ذخیره تغییرات پس از آن روی عکس

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سلام.

این روزا امتحانا شروع شده و ما هم که از اول ترم تا حالا خیلی زیاد خوندیم خیالمون از بابت امتحانات راحته . به قول یه نفر دانشجوها همیشه آخر ترم این میشه حرفشون : "خدایا این ترم منو پاس کن، قول می دم از ترم دیگه بخونم!" و این چرخه همواره تکرار میشه.

دوستی زحمت کشیدن و سورسی در اختیارمون گذاشتن که توی سایت قرار بگیره. از آقای وحید میرزایی خیلی تشکر می کنم بابت این سورس. اصل کار برنامه، چرخوندن و ذخیره عکس توی حالت چرخیده به اکثر فرمت های موجوده. دستشون درد نکنه.

photo-rotator-v-mirzayi

سورس به همراه راهنما و کامنت گذاری بین مطالب عرضه شده که کیفیت کار رو بالا می بره. برای دانلودش یا روی عکس کلیک کنید یا از اینجا برید توی بخش دانلود ها و دانلودش کنید.

با تشکر

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 2 اسفند 1389 ، 14:59

ارسال نظرات شما

نام شما:
ایمیل شما:
وبسایت شما:
نظر:

تماس با ما

جهت ارتباط مستقیم با روابط عمومی انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور جهرم و بیان دیدگاه و نظرات خود می توانید با ایمیل و یا استفاده از قسمت تماس با ما در تماس باشید.

مطالب شما

شما دانشجوی محترم می توانید مطالب مفید خود را به ایمیل ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار داده شود. لطفا قید فرمایید که مطلب حاضر جهت قرارگیری در سایت فرستاده شده است.

  • ایمیل : info@jpcs.ir

درباره ما

انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور شامل انجمن های علمی رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) و علوم کامپیوتر می باشد که در حال حاضر با آغاز ترم تحصیلی جدید، اعضای جدیدی در آن ها به فعالیت می پردازند.

هم اکنون اینجایید : دیگر مطالب سورس کدی برای چرخاندن و ذخیره تغییرات پس از آن روی عکس