Xenical
 
Xenical
بنر


رسام خطوط با C++/CLI

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سلام

چند مدت قبل همیتجوری اینو نوشتم گفتم بزارمش اینجا شاید به درد یه نفر بخوره. یه پروژه چند خطی! توی C++/CLI هست که براتون خط رسم می کنه. بیشتر برای تفهیم کاربرد کلاس Graphic در .Net استفاده می شه. اگه یه وقت به دردتون خورد، برای استفاده ازش باید Visual Studio 2010  روی سیستمون نصب شده باشه. اینم یه نمای کاری ازش :

Line Drawer

برای دانلود یا روی عکس بالا کلیک کنید یا توی بخش دانلود دنبالش بگردید که خیلی راحته. برای دانلود باید عضو این سایت باشید که عضویت هم رایگانه و فقط با پرکردن چند تا فیلد می تونید عضو بشید.

یا حق

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 4 اسفند 1389 ، 19:20

ارسال نظرات شما

نام شما:
ایمیل شما:
وبسایت شما:
نظر:

تماس با ما

جهت ارتباط مستقیم با روابط عمومی انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور جهرم و بیان دیدگاه و نظرات خود می توانید با ایمیل و یا استفاده از قسمت تماس با ما در تماس باشید.

مطالب شما

شما دانشجوی محترم می توانید مطالب مفید خود را به ایمیل ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار داده شود. لطفا قید فرمایید که مطلب حاضر جهت قرارگیری در سایت فرستاده شده است.

  • ایمیل : info@jpcs.ir

درباره ما

انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور شامل انجمن های علمی رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) و علوم کامپیوتر می باشد که در حال حاضر با آغاز ترم تحصیلی جدید، اعضای جدیدی در آن ها به فعالیت می پردازند.

هم اکنون اینجایید : دیگر مطالب رسام خطوط با C++/CLI