Xenical
 
Xenical
بنر


فراخوان دومین گردهمایی گروه های دانشجویی حامی محیط زیست و منابع طبیعی

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سلام. ترم جدید هم شروع شد.

موضوعی که این پست می خوام راجبش حرف بزنم هیچ ربطی به رشته ی کامپیوتر نداره. D: شبکه 4 داشت این وبلاگو زیرنویس می کرد، منم مشتاق شدم رفتم ببینم چیه.

این وبلاگ، وبلاگ دانشجویان حامی محیط زیسته. برنامه ها و همایش های خوبی برای حفظ محیط زیست انجام میدن. و از دانشجو های هر دانشگاهی خواستن که به اونا بپیوندند.

  • "ثبت نام دانشجویی در سه بخش انجام می شود:
  • ١. گروه‌های حامی محیط زیست و منابع طبیعی که در تمامی دانشگاه‌های کشور مشغول به فعالیت می‌باشند.
  • 2. افرادی که در بخش ویژه‌ی گردهمایی شرکت نموده و مقاله‌ی آنان مورد پذیرش کمیته‌ی علمی قرار می‌گیرد.
  • 3. افرادی که دانشگاه آنان فاقد گروه حامی محیط زیست و منابع طبیعی می‌باشد و علاقه‌مند به تشکیل گروه هستند می‌توانند ضمن تکمیل فرم و ارائه‌ی سوابق فعالیت‌های خود (حتی‌الامکان با ارسال مدارک) جهت حضور در گردهمایی ثبت نام نمایند تا در صورت تشخیص دبیرخانه مرکزی به گردهمایی دعوت شوند."

فکر نکنم احتیاجی به ذکر این نکته که محیط زیست جهرم توی چند سال اخیر در حال گذراندن یه فاجعست الزامی داشته باشه. همه ی ماها شاهد تخریب بی رحمانه ی طبیعت نازنین موقع در و بیرون رفتن هستیم. شایدم خودمون عملا توی تخریب ها شرکت می کنیم. به جز اینا، چند وقت پیش خبرهایی در مورد دفن غیر بهداشتی زباله در اطراف جهرم شنیده میشد که مایه ی تاسف بود.

عوامل انسانی رو بزاریم کنار، خسکسالی ها می مونه. که دیگه از این بدتر نمی شه. همین یه ذره طبیعتی هم که برامون مونده داریم به دست خودمون نابود می کنیم.

روی صحبت من به دانشجوهای دانشگاست. تیم های امداد حلال احمر خوبی توی دانشگاه وجود داره. خیلی خوب. خیلی خوب میشه اگه اولین گروه حامی محیط زیست هم توی جهرم راه اندازی بشه. فعالیت کنه، جلوی تخریب ها رو تا جایی که می تونه بگیره. اطلاع رسانی کنه و خیلی کارای دیگه که از دستش بر میاد. البته کار خیلی خیلی سختیه. اما وجود همچین گروهی مایه ی خیره. دانشجوهای عزیز به فکر باشین.

همین دیگه.

ارسال نظرات شما

نام شما:
ایمیل شما:
وبسایت شما:
نظر:

تماس با ما

جهت ارتباط مستقیم با روابط عمومی انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور جهرم و بیان دیدگاه و نظرات خود می توانید با ایمیل و یا استفاده از قسمت تماس با ما در تماس باشید.

مطالب شما

شما دانشجوی محترم می توانید مطالب مفید خود را به ایمیل ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار داده شود. لطفا قید فرمایید که مطلب حاضر جهت قرارگیری در سایت فرستاده شده است.

  • ایمیل : info@jpcs.ir

درباره ما

انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه پیام نور شامل انجمن های علمی رشته های مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) و علوم کامپیوتر می باشد که در حال حاضر با آغاز ترم تحصیلی جدید، اعضای جدیدی در آن ها به فعالیت می پردازند.

هم اکنون اینجایید : اطلاعیه ها فراخوان دومین گردهمایی گروه های دانشجویی حامی محیط زیست و منابع طبیعی